Szukaj na stronie

Biuro Królewny Piki
Biuro Królewny Piki

e_pacha.jpgKilka słów o nas

Mała ruchliwa firma, agencja eventowa. Działa od 1996 roku. Każdą imprezę dostosowuje do specyfiki klienta. Szyje na miarę i miesza: ze swobodą łączy produkty kultury masowej z owocami sztuki
i twórczości autorskiej. Organizuje wydarzenia śmiałe i niepowtarzalne.

Ludzie i miejsca

Biuro Królewny Piki współpracuje z mistrzami w wielu dziedzinach. Jedni są powszechnie znani z telewizji
i tabloidów, inni są znani tylko przez branżowców. Wszyscy profesjonalni, nietuzinkowi, świadczą usługi na najwyższym poziomie. Ponadto często są ciekawymi, fascynującymi ludźmi.

Imprezy Biura mogą być zorganizowane w miejscach zwyczajnych, eleganckich, konferencyjno-bankietowych, znanych i cenionych. Miejsca te są twórczo przetwarzane na potrzeby wydarzenia.

Najchętniej jednak Biuro działa w alternatywnych, offowych klubach, niedostępnych na co dzień dla menedżmentu. Tam powstają naprawdę fascynujące, niezapomniane wydarzenia. Imprezy prowokacyjne, imprezy dla odważnych menedżerów ze śmiałą wizją.

Klienci

Duże i drobne firmy, czasami też osoby prywatne. Biuro Królewny Piki odnajduje się w różnych budżetach. Duży budżet daje wolność organizacyjną i możliwość realizacji wielkich przedsięwzięć. Mały budżet zakłada imprezę skromniejszą. W obu przypadkach są to imprezy pomysłowe i zwarte stylistycznie. W obu przypadkach udane i ciekawe.

UWAGA! Nie dla wszystkich

Jeśli komuś nie podoba się logo i pacha Biura Królewny Piki, niech od razu idzie do konkurencji. To znak, że różnice stylistyczne prawdopodobnie nie pozwolą nawiązać dobrej współpracy. A jeśli nawet, to produkt finalny, czyli impreza może nie zadowolić obu stron.